Sala bankietowa w hotelu Podzamcze to elegancki wystrój, wykwintna kuchnia i gwarancja przyjęcia na najwyższym poziomie.

Ciepła, jasna kolorystyka, przestrzenne, klimatyzowane wnętrze, a także dogodne wyjście na ogród, zapewniające atrakcje dla najmłodszych, to doskonałe miejsce do organizacji wszelkich przyjęć i bankietów. W naszej sali bankietowej w komfortowych warunkach można organizować przyjęcia do 200 osób.

Gwarantujemy ofertę szytą na miarę, indywidualne podejście do każdego przyjęcia, a także profesjonalną obsługę, która zadba o każdy szczegół. Wszystko to sprawi, że każde przyjęcie będzie dostosowane do Państwa potrzeb, wyjątkowe i  niezapomniane.

Dodatkowo serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bazy noclegowej.

Nasze pokoje hotelowe o wysokim standardzie są gwarancją komfortu i relaksu nawet po najbardziej hucznym przyjęciu czy bankiecie.

Nasza sala bankietowa posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Współpracujemy z:

Wesela

Hotel & Restauracja Podzamcze to najwyższa jakość, komfort, dbałość o detale, niepowtarzalna atmosfera, profesjonalna obsługa czyli WESELE MARZEŃ.
Wyjątkową oprawę Państwa przyjęcia zapewnią:
Sala restauracji PODZAMCZE na około 80 osób,
Sala bankietowa na około 200 osób,

 — Wolne terminy w 2022/2023 – atrakcyjne ceny —

Zachęcamy do zobaczenia naszej sali na żywo.
 
Dla zainteresowanych oferujemy kompleksowe podejście do organizacji imprez weselnych: m.in. pomoc w organizacji oprawy muzycznej, wyborze dekoracji, atrakcji weselnych oraz transportu, a także usług foto-video.
Zapraszamy do nas w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.
 
Dodatkowo serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bazy noclegowej.
Nasze pokoje hotelowe o wysokim standardzie są gwarancją komfortu i relaksu nawet po najbardziej hucznym weselu.
Oferujemy specjalne ceny noclegów dla Gości i organizatorów wesela.

Imprezy Okolicznościowe

W naszym obiekcie PODZAMCZE organizujemy wszelkie przyjęcia Okolicznościowe jak np. chrzciny, komunie, zaręczyny, wesela, spotkania rodzinne, imieniny, spotkania biznesowe itd.

Nasza restauracja pozwala na organizację przyjęć do 80 osób, a sala bankietowa do 200 osób. Nasz doświadczony zespół doradzi Państwu we wszelkich kwestiach związanych z organizacją każdego przyjęcia. Dopasujemy menu do każdych potrzeb, wymagań i gustu.

PODZAMCZE to kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych i spełnianie indywidualnych życzeń naszych gości.
Powierzając nam organizację przyjęcia, będziecie mieli Państwo gwarancję, iż każda okazja warta uczczenia na długo zostanie w pamięci Państwa Gości.